Hakkımızda

Türkiye'de elektrikli ısıtma sistemi alanında ilkleri gerçekleştiren Y.Ş. Mimarlık 2005 yılında kurulmuştur. MEYİ Isıtma Sistemleri, Y.Ş. Mimarlığın, elektrikli ısıtma ürünlerini sunduğu kuruluşudur.

Faaliyet alanımız; yerden, duvardan ve tavandan elektrikli ısıtma sistemleriyle ilgili tüm uygulamaları kapsamaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana, ülkemizin çeşitli bölgelerinde futbol sahası, ev, otel, sera, rampa, camii, çatı ısıtması gibi pek çok farklı alanda anahtar teslim projeleri gerçekleştirmekte ve satış sonrası teknik hizmet sunmaktayız.

Firmamızın 2 temel amacı bulunmaktadır.

1) Kaliteli, konforlu ve ekonomik ısınma çözümleri arayan, güvenli, çevreci, sağlıklı ısınmaya önem veren, yenilikçi firma ve kişilerin çözüm ortağı olmak.

2) Gelişen teknolojiyi takip ederek, tüm sistem ve çözümlerimizi son teknolojileri kullanarak uygulamak.

Ürün ve hizmet kalitemiz, sunduğumuz projelerde müşterilerimizin çözüm ortağı olmamız, ekonomik çözümler sunmamız, elektrikli ısıtma sistemleri sektöründe firmamızı öncü ve uzman konumuna getirmiştir.
Amaçlarımızı gerçekleştirebilmek üzere, Türkiye Distribütörlüğü'nü yaptığımız Fenix ve Thermor firmalarıyla işbirliği yapmaktayız. Her iki iş ortağımız da Avrupa'da elektrikli ısıtma sistemleri konusunda uzman, yenilikçi ve köklü şirketlerdir.

Kurumsal (Tümü)
Y.Ş. Mimarlık İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. THERMOR, FENIX VE OJ ELECTRONICS Türkiye Distribütörüdür. Satış ve Pazarlama: MEYİ Isıtma Elektrik, Elektronik, Enerji Ltd. Şti.
Ankara Ofis : Angora Caddesi Vadikent 90 Sitesi 2007. Sokak No:21 Beysukent / Ankara,
T: 0(312) 236 09 08, F: 0(312) 236 32 38
İstanbul Ofis: Ömer Paşa Caddesi 64/A Erenköy / İstanbul
T: 0(216) 369 9 888, F: 0(216) 369 9 887 info@meyi.com.tr - info@ys.com.tr
Elektrikli Isıtıcılar, Radyatörler, Konvektörler, Markalarımız
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki yazılar,görseller ve broşürler hiçbir şekilde kullanılamaz, alenişleştirilemez, web ortamında çoğaltılamaz.
© 2010 MEYİ
Web Tasarım Ankara